KIA Türkiye Instagram Kampanyası: #BenimMaceram

KIA Türkiye Instagram Kampanyası: #BenimMaceram

Kia Türkiye Instagram kampanyası Benim Maceram ile Instagram’ın ünlü fotoğrafçılarını 4 şehirde bir araya getirdi.

4 Instagram ünlüsü, 4 mekân, 4 gün…

KIA Türkiye, Instagram’ın ünlü fotoğrafçılarından onderkoca, docthefeelgood, kardinalmelon ve kyrenian ile birlikte projeye imza attı ve yenilenen Sportage ile yollara düştü.

Her biri fotoğraf çekimlerinde kendi tarzlarını benimseyen ve binlerce takipçisi olan fotoğrafçılar, Türkiye’nin 4 farklı şehrinde 4’er gün geçirdi. Bu dört gün boyunca Sportage ile yaşadıkları maceraları kadrajlayarak kendi Instagram hesaplarında paylaştı.

kia instagram kampanyası benim maceram

28 Mayıs günü onderkoca ile Antalya’da başlayan yolculuk, 2 Haziran’da docthefeelgood ile Bozcaada’da devam etti.  Rotasını, 7 Haziran’da kardinalmelon ile Alaçatı’ya çeviren marka, 16 Haziran’da kyrenian ile Amasra’da buluşarak projeyi sonlandırdı.

Bu süre içerisinde Instagram takipçileri için de küçük birer sürprizi vardı. #benimmaceram hashtag’i ile kendi maceralarını anlatan fotoğrafları paylaşıp, KIA Instagram hesabını takip eden marka takipçileri de projeye dahil edildi.

instagram kampanyası benim maceram

Yaratıcı ajansı Limonsocial olan kampanya kapsamında ayrıca directComm tarafından Benim Maceram mikrositesi oluşturuldu ve takipçiler buraya yönlendirildi. Burada kendi maceralarını anlatarak fotoğraflarını paylaşan takipçiler ise 4 Canon EOS M’den birine sahip olma şansı elde ediyor.

KIA Sportage #BenimMaceram kampanyası 25 Haziran’a kadar devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Barcin.com Facebook Kampanyası: Krampon Kupası Marshall Artırılmış Gerçeklik Uygulaması: Visualizer →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.