Kentpark AVM Başarılı Vine Kampanyası: #BabaKlasikleri

Kentpark AVM Başarılı Vine Kampanyası: #BabaKlasikleri

Ankaran en gözde alışveriş merkezlerinden birisi olan Kentpark AVM sosyal medya kampanyası ile Babalar Günü’ne damga vurdu.

FlatART’ın düzenlediği En Baba Vine kampanyası hem kullanıcılardan hem de fenomenlerden büyük ilgi gördü. Vine üzerinden gerçekleşen kampanyada #BabaKlasikleri etiketi ile kullanıcılardan babalarıyla geçirdikleri en klişe anları paylaşılmaları istendi.

Yarışmanın başlamasından hemen sonra Vine’da Trend Topic olan #BabaKlasikleri hashtag’iyle toplam 700den fazla paylaşım yapıldı. Yapılan paylaşımlar içerisinde Vine fenomenleri Evseksisi, Barbaros Dikmen, Cihan Akıncı, Berkcan Güven, Mertkan Erten, Kerem Başer ve Fırat Kaymak katılımıyla oluşturulan videoların toplam izlenme sayısı 10 milyon izlenmeyi geçti.

25 Mayıs – 19 Haziran arasında gerçekleşen kampanyaya katılanlar arasından jüri tarafından seçilen 2 kullanıcı iPhone 6 ve iPad Mini kazanırken; en çok loop alan kullanıcı ise iPhone 6 Plus’ın sahibi oldu.

Kentpark AVM En Baba Vine kampanyasının rakamsal sonuçları şu şekilde:

Kentpark AVM Başarılı Vine Kampanyası BabaKlasikleri

Kampanyanın kazananları ve en beğenilen Vine’ları ise aşağıda görebilirsiniz:

 Kentpark AVM En Baba Vine kampanyasının detaylarına ilgili Flatart Blog yazısından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Best Day’den Sürrealist Reklam Filmi MTV’den Korku Dolu İnteraktif Oyun: Choose Your Own Murder →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.