JACK&JONES Türkiye’deki E-Ticaret Sitesi İçin Designneuro İle Anlaştı.

Ajans Haberleri, Haberler 08 Eyl 2020
JACK&JONES Türkiye’deki E-Ticaret Sitesi İçin Designneuro İle Anlaştı.

Dünya genelinde 2000’den fazla satış noktası bulunan Jack&Jones Türkiye’deki e-ticaret yatırımına Designneuro ile başlıyor.

Geçtiğimiz yıl Wunder ile Altın Örümcek Ödülleri’nde birincilik ödülü alan Designneuro; ‘’Tüketici duyguları yaptığımız işin merkezinde!’’ mottosuyla hareket ediyor ve veriden beslenen, doğru bir duygu ortaya koyan, kullanıcı deneyimi yüksek, nitelikli işler ortaya koymayı hedefliyor.

Designneuro ajans başkanı Fuat Kanık, başarılı bir e-ticaret deneyimi için kullanıcıları hedeflerine minimum sürtünmeyle ve en hızlı şekilde ulaştırmanın giderek daha önemli hale geldiğini söylüyor. Jack&Jones projesinde de kolay kullanılan, ürünleri ön plana çıkarırken, arayüzü işlevleri dışında görünmez kılan, nitelikli bir proje amaçlıyorlarmış.

Designneuro, Jack&Jones birlikteliğini hesaplarından aşağıdaki video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Purplemurple, moda sektöründeki müşteri portföyüne bir yenisini daha ekledi. Yerli Oyun Şirketi Axell Studio, Destex Digital ve Rasyonel Global’den 400 Bin Dolar Yatırım Aldı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.