Purplemurple, moda sektöründeki müşteri portföyüne bir yenisini daha ekledi.

Ajans Haberleri, Haberler 14 Eyl 2020
Purplemurple, moda sektöründeki müşteri portföyüne bir yenisini daha ekledi.

“Başına buyruk” mottosuyla yola çıkan, moda dünyasının yeni aktörü Zhoppers; tüm dijital iletişim çalışmalarını Purplemurple’a emanet etti.

Çevreyle dost, toplumsal hayata duyarlı ve özgün tasarımlarıyla yeni nesil bir sosyal marka olan Zhoppers, özel tasarım ürünlerini tüketicinin beğenisine sundu. İyilik, umut, eşitlik, doğaya saygı, sevgi ve paylaşımcılık diyerek yola çıkan Zhoppers, ilk olarak oyuncu, tasarımcı ve seramik sanatçısı Yağmur Tanrısevsin’in gönüllü tasarımı olan ürünlerini Bir Dilek Tut Derneği için “iyiliği üzerine giy” diyerek satışa sundu.

Türkiye’nin ilk sosyal markası: Zhoppers

Türkiye’nin ilk sosyal markası olan Zhoppers için Yağmur Tanrısevsin’in tasarladığı tişörtlerden elde edilen gelirin bir bölümü, zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştiren Bir Dilek Tut Derneği’ne bağışlanacak, tasarlanan maskelerden elde edilecek gelirlerin bir kısmı ise 2021 yılının başına kadar biriktirilerek, üniversite bursu için yaratılacak bir fona aktarılacak. Sosyal sorumluluk kavramı yerine, her yaptığından bir iyilik üretme fikrine geçiş yapan Zhoppers, Z kuşağının değerlerini benimsiyor.

Purplemurple, Zhoppers’a “tam dijital hizmet” verecek

Purplemurple, Zhoppers’a sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, medya planlama, monitoring, sosyal CRM ve web yönetimi alanlarında hizmet verecek. Ajans, sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir gönderi ile Zhoppers’a hoş geldin dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← THEBADGUYS’a yeni müşteri JACK&JONES Türkiye’deki E-Ticaret Sitesi İçin Designneuro İle Anlaştı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.