İzocam’ın Cumhuriyet Bayramı Filminde “Öz”e Dönüş

İzocam’ın Cumhuriyet Bayramı Filminde “Öz”e Dönüş

Gricreative’in İzocam için hazırladığı 29 Ekim filmi, mesajını kum üzerinde oluşturulan görüntülerle iletiyor.

Filmde Cumhuriyet’le birlikte, eğitimde, sanayide, sanatta, günlük yaşamda kazanılan hak ve özgürlükler vurgulanıyor. Cumhuriyet’in kazanımlarını ifade eden tarihi görüntüler kum sanatçısı Oğuz Kızıklı’nın elinde yeniden canlanıyor.

Cumhuriyet Bayramı filminde dönem görüntülerinin kum sanatı ile buluşmasının altındaki mesaj, İzocam’ın ilk ürünü camyününün özü olan kuma gönderme yapmaktır. Filmde, 56 yıldır Cumhuriyet’in ana ilkelerinin ve düşüncesinin arkasında olan ve güçlü yarınlar için çalışmaya devam eden bir İzocam görülüyor. Üretime başladığı günden bugüne sunduğu yalıtım ürünlerinin tasarrufa ve sürdürülebilir yarınlara attığı temele vurgu yapılıyor.

KÜNYE

Reklam Veren: İzocam
Reklam Veren Ekip: Erdal Bozok, Sezen Burcu Ertek, Hakan Kiraz
Reklam Ajansı: Gricreative
Yaratıcı Ekip: Ece Tanışık, Cihan Akıncı
Yazı Grubu Lideri: Hakan Kurnaz
Sanat Yönetmeni: Oğuz Kızıklı
Marka Yönetimi: Neslihan Soylu, Nisan Kırali
Prodüksiyon Şirketi: Şirin Sanat
Kum Sanatçısı: Oğuz Kızıklı
Kullanılan Mecralar: Dijital Medya

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Destex Digital’den Marketing Meetup’da Dikkat Çeken Squid Game Çalışması! Siemens Healtineers Türkiye Desteğiyle Meme Kanseri Farkındalık Ayı Kapsamında “Önce Ben” →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.