Instagram Stories’e ‘Emoji Slider’ Anket Seçeneği Eklendi

Instagram Stories’e ‘Emoji Slider’ Anket Seçeneği Eklendi

Instagram, Stories özelliğini geliştirmeye devam ediyor. Platforma gelen son yenilik ise interatif anket aracı ‘Emoji Slider’.
Snapchat düşüşe geçti. Facebook ise platformun geleceğini düşünerek hareket etmeye ve sosyal paylaşım arayüzü Stories’i geliştirmeye devam ediyor. Bir dizi yeniliği test ettiği bilinen Instagram, bu kez de ‘Emoji Slider’ anket seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıktı.

Bu interaktif araç, Stories’e ‘Emoji Slider’la yeni yeni oylama seçenekleri getiriyor ve emojilerle ince sorular sormak kolaylaşıyor.

Stories’de izleyicilerin yanıtlarını da farklı bir şekilde görmenizi sağlayacak olan ‘Emoji Slider’, hem kişilerin hemde markaların takipçileriyle daha iyi bağlantı kurmasını sağlayacak.

Aşağıda da gördüğünüz gibi, kullanıcılar gelen yanıtları emoji slider anketinde görebilecek ve aynı zamanda diğerlerinin reaksiyonlarının hangi seviyede olduğunu görüntüleyebilecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← INFINITI TÜRKİYE Dijital Ajansını Seçti! BAL, Büyümeye Devam Ediyor! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.