Instagram Fotoğraflarından İnteraktif Albüm: #HashtagMyAss

Instagram Fotoğraflarından İnteraktif Albüm: #HashtagMyAss

Fransız sanatçı Etienne de Crécy, yeni albümünü tanıtmak için Instagram fotoğraflarından interaktif albüm oluşturabileceğiniz #HashtagMyAss kampanyasını başlattı.

Fransız elektronik müzik sanatçısı Etienne de Crécy, yeni albümünün tanıtımı için sıra dışı bir Instagram kampanyası başlattı. Sanatçı, Super Discount 3 albümünde yer alan “Hashtag My Ass” şarkısı ile yayınladığı kampanyada hem eğlendiriyor hem de paylaşım rekorları kırıyor.

#HastagMyAss kampanyasına katılmak için, şarkının web sitesi üzerinden Instagram hesabınızla giriş yapıyorsunuz. Ardında karşınıza Instagram fotoğraflarınız ve kullandığınız hashtaglerden oluşturulan bir video çıkıyor. Size özel hazırlanan bu videoyu Youtube, Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz

 
#HashtagMyAss kampanyasına şuradan katılabilir ve bu eğlenceli şarkıyı iTunes üzerinden satın alabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s’tan Mobil Oyun: Drop Into Macca’s Volkswagen Sosyal Test Sürüşü: #PoloTag →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.