Instagram’da Çoklu Oturum Açma Dönemi Başladı!

Instagram’da Çoklu Oturum Açma Dönemi Başladı!

Instagram, sosyal medya uzmanlarının uzun zamandır beklediği çoklu oturum açma özelliğini test ediyor.

Fotoğraf paylaşım platformu Instagram, birden fazla hesabı olan kullanıcılar için çoklu oturum açma özelliği test ediyor. Instagram’ın yeni özelliği ile kullanıcılar bir hesaptan çıkış yapmadan kolayca diğerine geçiş yapabilecek.

Özellikle de birden fazla marka hesabı yöneten sosyal medya uzmanlarını sevindirecek bu özellik, şimdilik belirli bir grup kullanıcı üzerinde test edilse de çok yakında tüm kullanıcılara sunulacak.

Çoklu oturum açma özelliğini kullanmak isteyenler Instagram’da “Ayarlar” bölümüne gelecek olan “Hesap Ekle” seçeneğine tıklayarak, kullanmak istediği diğer hesapları da uygulamaya ekleyebilecek ve ardından sol üst köşede beliren menü ile bir hesaptan diğerine kolayca geçiş yapabilecek.

instagram çoklu hesap

Test süreci devam eden özellik, Instagram’ın Android uygulamasında kademeli olarak kullanıcılara açılmaya başladı. Özelliğin önümüzdeki günlerde hem iOS hem Android için resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pantone, 2016 Renklerini Belirledi: Rose Quartz & Serenity Greyder’in Sosyal Medya Ajansı Red And Grey Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.