Hillside Instagram Kampanyası: #feelinggoodcolors

Hillside Instagram Kampanyası: #feelinggoodcolors

Sosyal medya kampanyaları ile takipçilerine farklı deneyimler yaşatmaya devam eden Hillside City Club, yeni Instagram kampanyası #feelinggoodcolors ile yılın en renkli yarışmasını düzenliyor.

“İyi hissetmek için hayata renklerden bakın.” sloganı ile yola çıkan Hillside City Club, takipçilerini Instagram üzerinden eğlenceli bir serüvene çağırıyor. Renklerin hayata kattığı değeri vurgulayan kampanyada Hillside her hafta takipçilerine yeni bir renk önerisi sunarak bir slogan duyuruyor. Hillside, takipçilerinden haftanın renginin ağırlıklı olduğu fotoğrafları #feelinggoodcolors etiketi ile Instagram üzerinden paylaşmalarını istiyor. Instagram fenomenleri tarafından seçilen en iyi fotoğrafların sahiplerini cazip ödüller bekliyor.

hillside city club instagram kampanyası

Kampanya kapsamında Hillside City Club üyeleri her hafta belirlenen renk konseptiyle özel aktivitelerde buluşuyor. Ayrıca kampanyada en iyiler arasına giren fotoğraflar İstanbul’un en hip cafe ve restoranlarına sergileniyor.

Cloud Creative Network tarafından hayata geçirilen kampanyada katılımcılar renkli fotoğraflarla dünyaya farklı renklerle bakmanın keyfini çıkarırken, iyi hissettiren sürprizler ile de heyecanlı bir deneyim yaşıyor.

5 Kasım’da başlayan ve 4 hafta sürecek olan Hillside Instagram Kampanyası’nı Hillside City Club Facebook sayfasından ya da #feelingoodcolors web sitesinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ING Bank Kampanyası Twitter Başarı Hikayeleri Arasına Girdi Nostaljik Web Tasarım Örnekleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.