HerGünBirFilm Mobil Uygulaması: MUBI Entegrasyonu

Ajans Haberleri, Haberler 11 Ağu 2014
HerGünBirFilm Mobil Uygulaması: MUBI Entegrasyonu

Studio Nord’un birkaç ay once yayınlamış olduğu FWA ödüllü iOS Mobil uygulaması HerGünBirFilm, son güncellemesiyle birlikte MUBI ile entegre hale geldi.

Cem Altınsaray’ın Türk ve Dünya sinemasından özenle seçmiş olduğu filmlere ulaşmanıza imkan tanıyan HerGünBirFilm uygulamasıyla, artık filmleri izleyebileceksiniz. MUBI hesabı olan kullanıcıların doğrudan izlemek istedikleri filmin sayfasına giderek, anında izleyebilme imkanı sağlayan uygulamayı, iTunes üzerinden iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca; uygulama üzerinden MUBI’ye kayıt olunması durumunda, #HerGünBirFilm takipçilerine 1 aylık deneme süresi hediye ediyor. Deneme süresi sonunda ise MUBI’ye üye olan kullanıcıları
ufak sürprizler bekliyor.

MUBI nedir?” diye merak ediyorsanız; sosyal ağlar, bir veritabanı, bir online dergi ve Video on Demand (talebe bağlı video) hizmet aboneliği ile entegre çalışan bir film sitesi olarak tüm dünyaya hizmet veriyor. En kısa haliyle MUBI’ye online sinema arşivi diyebiliriz. Uzmanlar siteye her gün yeni filmler ekliyor ve site istediğiniz her zaman ve her yerde film izleme imkanı sunuyor.

Türk sineması sektöründen tanıdığımız birçok isimle birlikte hazırlanan keyifli HerGünBirFilm tanıtım filmini aşağıda izleyebilirsiniz.

 
MUBI ile entegre, FWA ödüllü HerGünBirFilm uygulamasını buradan indirebilir ve uygulama içerisinden dilediğiniz filmi anında izleyebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter Veri Görselleştirme Aracını Duyurdu Hilton Otellerinde Akıllı Telefon İle Oda Kapınızı Açabileceksiniz →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.