Hazinem Pırlanta Kampanyası: #Annemdenİnciler

Hazinem Pırlanta Kampanyası: #Annemdenİnciler

Hazinem Pırlanta, Anneler Günü için yayınladığı #Annemdenİnciler yarışması ile kullanıcıları annelerin unutulmaz sözlerini paylaşmaya davet ediyor.

Hazinem Pırlanta, Onadworks dijital reklam ajansı işbirliğiyle Anneler Günü’ne özel hayata geçirdiği yarışmada kazanan 1 kişiye Sonsuzluk Annem Kolye hediye ediyor. Ürün çeşitleriyle, özel günlerde hediye almak için Türkiye’de en çok tercih edilen Hazinem Pırlanta; yarışmayı Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden yürütüyor.

Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların Hazinem Pırlanta’nın herhangi bir sosyal medya sayfasını takip etmesi gerekiyor. Ardından yarışma ile ilgili paylaşılan görselin altına annelerinden duyduğu en unutulmaz sözü #Hazinem ve #Annemdenİnciler hashtagleri ile paylaşarak hediye kazanma şansı elde ediyor.

Annenizden duyduğunuz en unutulmaz sözü #hazinem #annemdeninciler hashtaglerini kullanarak yorum yazın, sosyal medyada…

Posted by Hazinem Pırlanta on 6 Mayıs 2015 Çarşamba

#Annemdenİnciler yarışması 22 Mayıs’a kadar devam edecek yarışmanın kazananı ise 25 Mayıs’ta tüm sosyal medya sayfalarında açıklanacak.

Yarışmaya Hazinem Pırlanta Facebook sayfası ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden ulaşarak, siz de annenizin en unutulmaz sözü paylaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← LG Türkiye'den Anneler Günü’ne Özel InstaAnne Projesi GoldMaster Anneler Günü Yarışması: #AnnemleHayatGüzel →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.