Gelmiş Geçmiş En İyi IPhone Reklamı: Apple – Perspective

Gelmiş Geçmiş En İyi IPhone Reklamı: Apple – Perspective

Apple tarafından iPhone 6’nın tanıtımı için yayınlanan “Perspective” isimli reklam, gelmiş geçmiş en iyi iPhone reklamı olarak tanımlanıyor.

Apple’ın geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın ardından yayınlanan reklam filmi, internet üzerinden hızla yayılarak binlerce kişiye ulaştı. TBWA/Media Arts Lab imzalı reklam filmi, Apple’ın yeni ürünleri ile birlikte sunduğu yeni bakış açısını da yansıtıyor.

Apple “Perspective” reklamında, markanın yeni stratejisi optik yanılsamaları üzerine amorfik oyunlar ile inşa edilmiş. Her zaman farklı (differently) olanı kullanıcıya sunmayı hedeflemiş olan marka, reklama da “görünenenin aslında farklı olduğu” düşüncesini aktarmış görünüyor.

Bakış açısı değiştirildiğinde farklı ve sıra dışı görmeyi başarabileceğimiz mesajını veren Apple “Perspective” reklamı bir hafta içinde sadece Youtube’da 800 binin üzerinde kullanıcıya ulaştı bile.


 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Beko'dan Yeni ve Dinamik Logo Tasarımı ING’den Bankacıları Şaşırtan “Sosyal Medya Gerçekleri” →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.