Gauss Lisesi Intagram Kampanyası: #GaussluOlmak

Gauss Lisesi Intagram Kampanyası: #GaussluOlmak

Eskişehir’in önde gelen eğitim kurumlarından Gauss Lisesi, Instagram’da gerçekleştirdiği kampanya ile öğrencilerini sıra dışı bir kampanyaya davet ediyor.

Yeni eğitim-öğretim yılında Gauss Lisesi olarak hizmet vermeye başlayan kurum, dijital iletişim çalışmaları için Sıradışı Digital’i tercih etti. Gauss Lisesi’nin tanıtım odaklı dijital faaliyetlerini tasarlayan ajans, sosyal medya üzerinden başlattığı kampanya ile Gausslu olmanın ayrıcalıklarını sunuyor.

Yeni kurumsal imajını Sıradışı Digital ile birlikte sunan ve duyuran Gauss Lisesi başarı kavramını öğrenciler için çekici kılmayı hedefliyor. Gausslu öğrencilerin Facebook ve Instagram hesaplarından #GaussluOlmak hashtagi ile paylaştıkları içeriklerin öğrencilerin yaratıcılığına ve azmine katkı sağlaması hedefleniyor.


Ödül olarak,  Apple Ipad Mini Tablet, Apple Ipod Mini Touch, Samsung Fotoğraf Makinesi ve bir sürü sürpriz hediyenin verildiği kampanyaya katılım oldukça yoğun devam ediyor. Kazananlar ise 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Gauss Lisesi tarafından açıklanacak.

Gauss Lisesi Instagram hesabını şuradan takip edebilir ve kampanyaya #GaussluOlmak hashtagi ile katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Gömen Adam Klişelere Toprak Atıyor Gençlerin Hayallerini Bekleyen Yarışma: #GelecekBenim →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.