Garanti’den Emojili Sosyal Medya Kampanyası

Garanti’den Emojili Sosyal Medya Kampanyası

Dijital trendleri yakından takip eden Garanti Bankası, Twitter hesabı üzerinden “Emoji İhtiyaç Listem” kampanyasını başlattı.

26 ve 27 Ekim tarihlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, ihtiyaçlarını emojilerle Twitter’dan aktaran takipçilere, özel avantajlarla kredi kullanma fırsatı verilecek. Kampanya, dijital mecraları aktif kullananların duygu ve düşüncelerine tercüman olan emojilerin, Türkiye’de potansiyel müşteri yaratma amacıyla kullanılmasının ilk örneğini oluşturacak. Garanti’nin takipçileriyle daha fazla etkileşime geçmesini sağlayacak kampanya; giyimden, tatile, teknolojiden hobiye kadar farklı ihtiyaçlara yönelik sürpriz fırsatlar sunacak.

Bankanın Twitter hesabından 2 gün boyunca paylaşılacak kampanya davetine cevap veren takipçilere, özel mesajla ulaşılacak. Katılımcılara, avantajlı kredi kodu ve ihtiyaçlarını anlattıkları emojilere göre belirlenecek sürpriz indirim kodları gönderilecek. Kampanya kapsamında kredi kullanacak takipçiler, Garanti’nin Facebook sayfasındaki Bireysel Destek Kredisi uygulamasına yönlendirilecek.

"İhtiyaçlar birikti, yetişemiyorum" diyorsanız, Twitter'a gelin ihtiyaçlarınızı emojiler ile anlatın, size özel avantajlı krediyi kaçırmayın. https://twitter.com/garanti

Posted by Garanti Bankası on 26 Ekim 2015 Pazartesi

Emoji İhtiyaç Listem” kampanyası Garanti Bankası’nın Twitter hesabı üzerinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Lipton Ice Tea’den “Nerde Yesem” Derdine Son! IKEA’dan Animasyon Kısa Film Serisi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.