Garanti Bankası Sosyal Medya Kampanyası: #DahaFazlası

Garanti Bankası Sosyal Medya Kampanyası: #DahaFazlası

Garanti Bankası, geçtiğimiz aylarda yayınlanan reklam filmiyle yeniden hatırlattığı “Başka bir arzunuz?” söylemini, yeni bir projeyle tekrar gündeme getiriyor.

Garanti Bankası, 22 yıl önce proaktif bir hizmet anlayışıyla sahiplendiği “Başka bir arzunuz?” söylemini, yeni projesiyle tekrar gündeme getiriyor. Beklenenden daha fazlasını yaparak çevresindekileri mutlu eden, yaşama değer katarak yüzleri güldüren gerçek hikayelerin peşine düşen Garanti, kurumsal Facebook sayfasındaki #dahafazlası uygulaması aracılığıyla, ziyaretçileri, kendilerine ya da yakınlarına ait farklı hikayeleri paylaşmaya çağırıyor. Bu amaçla 4 farklı gerçek hikaye için kısa belgeseller hazırlayan banka, sayfada paylaşılanlar arasından seçilecek yeni hikayeler için de kısa belgeseller çekmeyi hedefliyor.

Herkesin beklenenden fazlasını yaptığı bir dünyanın betimlendiği ve “Başka bir arzunuz?” felsefesinin yaşamın her alanına taşınabileceğinin vurgulandığı reklam filminin ardından; bu anlayışla yaşamını sürdüren insanların, çekilecek kısa belgesellerle tüm Türkiye’ye tanıtılması amaçlanıyor.

Garanti Bankası Sosyal Medya Kampanyası

Kampanya kapsamında yayınlanan reklam filmlerini ise aşağıda izleyebilirsiniz:

 

 

 

 
Dijital kanallarda #dahafazlası hashtag’iyle paylaşılan kampanyaya Garanti Facebook sayfası üzerinden siz de katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mercedes-Benz’den Duygulandıran Kısa Filmler Türk Lirası Banknotlarına Modern Yaklaşım →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.