Flexwarm Akıllı Ceketle Kışın Üşümek Tarihe Karışıyor

Flexwarm Akıllı Ceketle Kışın Üşümek Tarihe Karışıyor

Mobil uygulama üstünden kontrol edilebilen sıcaklık ayarı ile kışın ideal vücut ısınızı korumanıza yardımcı olan Flexwarm’la soğuk kış günleri ısınıyor.

Kışlık ceketlerin teknolojik inovasyonlardan ve keşiflerden etkilenmemesi, 2016 yılında Flexwarm’u ısıtmalı kablolarla kaplı katmanlarla çevrili (yalnızca 0.5 mm kalınlığında) ve tamamen güvenli bir akıllı giysi yaratma fikrine itti.

Kadın ve erkekler için iki ayrı modeli bulunan Flexwarm ceketin cep bölümünde 3 kademeli sıcaklık ayarı bulunuyor. Ayrıca, sıcaklık ayarı iOS ve Android uygulaması üzerinden de kontrol edilebiliyor. Dışarıda hava dondurucu derecede soğuk olsa bile Flexwarm’un sıcaklık derecesi isteğe göre alçaltılıp yükseltilebiliyor. Böylece, kışın kat kat giyinme derdi ortadan kalkıyor.

İnce yapıdaki ceketin cebindeki 12V taşınabilir güç ünitesi, tek şarjla 13 saatlik ısıtma sağlıyor. Ceket, aynı zamanda 5V standart USB güç üniteleriyle de çalışıyor. Flexwarm; sırt ve göğüs bölgeleri ile elleri ısıtabiliyor. İklim kontrol özelliği, Flexwarm’u diğer ısıtmalı ceketlerden ayırıyor. Ceket, kendini dışarı ve içerideki sıcaklığa göre adapte ediyor ve ideal vücut sıcaklığınızı korumanıza yardım ediyor.

 
Ürün hakkındaki kullanıcı yorumları:

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter, Performans Değerlendirmesi İçin Ücretsiz Bir Uygulama Geliştirdi Gün Ortasında Kısa Bir Uyku Çekmek İçin İdeal Maske: Silentmode →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.