Filli Boya Instagram Kampanyası: #RenkAvcıları

Filli Boya Instagram Kampanyası: #RenkAvcıları

Filli Boya düzenlediği Instagram kampanyası ile takipçilerini Türkiye’nin eşsiz renklerini keşfetmeye davet ediyor.

Filli Boya, ülkemizde yaşanan dört mevsimi konu alan Instagram kampanyası ile takipçilerini Türkiye’nin güzelliklerini paylaşmaya çağırıyor. Instagram üzerinden #RenkAvcıları ve #FilliBoya hashtagleri ile paylaşılan fotoğrafların değerlendirildiği yarışma hazırlanan bir mikrosite üzerinden yürütülüyor.

Filli Boya Instagram yarışmasına katılmak isteyenler Renk Avcıları sitesi üzerinden kaydını yaptırarak Instagram’da ilgili hashtagler ile fotoğraflarını paylaşabiliyor. Paylaşılan fotoğraflar sitede Galeri bölümünde sergileniyor. Fotoğrafların üzerine tıklandığında ise kaç beğeni aldığını, yapılan yorumları, kullanılan filtreyi ve fotoğraftaki renklerin Filli Boya karterlasındaki karşılıklarını görebiliyorsunuz.

Filli Boya Instagram Yarışması RenkAvcıları

Instagram fenomenleri Mustafa Seven ve Sezgin Yılmaz, Filli Boya Kurumsal İletişim Müdürü Selda Uzun, Base İletişim Kurucu Ortağı Banu Erdi’nin jüri üyesi olduğu yarışmada seçilen ilk 3 fotoğrafın sahibi ise sırasıyla iPhone 6, iPad ve iPad Mini sahibi olacak.

Filli Boya Instagram kampanyası

Yarışmaya katılmak isteyenler Filli Boya Facebook sayfası ve Renk Avcıları mikrositesi üzerinden kaydını yaptırarak fotoğraflarını #RenkAvcilari ve #FilliBoya hashtagleri ile paylaşabilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pronet Facebook Kampanyası: Bir Musibet Tadım Türkiye’nin En Büyük Sosyal Ağı Reklamı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.