Fibabanka’dan “Instagram Kredi Kampanyası”

Fibabanka’dan “Instagram Kredi Kampanyası”

Türkiye’de ilk kez Fibabanka tarafından düzenlenen “Instagram Kredi Kampanyası”nda, ihtiyacının fotoğrafını çekip paylaşan kullanıcılar özel kredi faiz oranlarından yararlanabilecek.

Fibabanka’nın 5. yılına özel olarak düzenlediği yeni kampanya ile 20 Kasım-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Instagram hesabından #BankamYanimda etiketiyle ihtiyacının fotoğrafını paylaşanlar çok özel oranlar sunan Instagram Kredisi ile ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kampanyadan faydalanan müşteriler “Instagrama özel” faiz oranları ile 30.000 TL ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanma hakkı kazanıyor.

Fibabanka’nın sosyal medya ajansı Dekatlon Buzz imzalı kampanya kapsamında oluşturulan Instagram hesabında en çok beğeni toplayan 20 fotoğraf arasından, jürinin belirleyeceği 10 kişi ise 250 TL’lik GAP Mağazaları Hediye Çeki kazanıyor.

Fibabanka Genel Müdür Yardımcısı  Emre Ergun, “Fibabanka stratejisinde sosyal medya çok önemli bir yer teşkil ediyor. Bankamızın 5. Yılında “Instagram Kredi Kampanyamız” ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Herkesi bankamızın sosyal medya hesapları ile tanışmaya davet ediyoruz.” dedi.

Fibabanka’nın “Instagram Kredi Kampanyası”na ihtiyacınızın fotoğrafını çekip, #BankamYanimda hashtagi ile Instagram’da paylaşarak katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rebirth’den Çok Akıllı Bir Uygulama: Makel SmartHome! İstanbul Valiliği Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.