FC Barcelonalı Futbolcular Beko Mutfağında

FC Barcelonalı Futbolcular Beko Mutfağında

Beko’nun reklam filminde, son teknoloji Beko ürünleriyle donatılmış mutfağa, Barcelona futbol kulübünün oyuncuları konuk oluyor.

Çocuklar her zaman, örnek aldıkları kahramanlar ne yapıyorsa onları yapmaya çalışır. Bu düşünceyi çıkış noktası alan Beko, “Eat Like A Pro” kampanyasını hazırladı. Reklam filminde, evlerinin mutfağında yemek pişirmeye hazırlanan bir anne ve oğlu yer alıyor.

Annenin oğluna “Kimin brokoli yediğini biliyor musun?” sorusunu sormasının ardından mutfağa Barcelona kulübünün; Messi, Piqué, Suárez, Umtiti gibi birbirinden ünlü futbolcuları giriyor ve brokolinin de menü de yer aldığı bir yemek hazırlamaya başlıyor. FC Barcelona’nın Beko’yla olan ve 2016 yılında başlayan sponsorluk anlaşmasını 3 yıl daha uzattığı bilgisini de paylaşalım.

McCann Spain imzalı kampanya filmi, sosyal medyadan da  #EatLikeAPro etiketiyle destekleniyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Oreo’dan Sosyal Artırılmış Gerçeklik Oyunu Barınaklardaki Köpekleri Sahiplendirmek İçin Hazırlanan Billboardlar →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.