Evreka, Web Tasarım Ve Yazılım Projesi İçin Creathive’ı Seçti.

Ajans Haberleri, Haberler 14 Ara 2020
Evreka, Web Tasarım Ve Yazılım Projesi İçin Creathive’ı Seçti.

Atık yönetim sistemleri ve şehir temizleme operasyonlarıyla 40’tan fazla ülkeye hizmet sunan, önde gelen Saas şirketi Evreka, website yenileme projesinde Creathive’la çalışma kararı aldı.

Greyder, Kolay İk, Edelkrone, Obilet, İdeasoft gibi önde gelen Saas ve teknoloji girişimleriyle yürüttüğü projelerle bilinen Creathive, bu protfolyosunu Evreka’yla birlikte genişletmiş oldu. 

Evreka marka kimliğine göre yeniden tasarlanan sitede Creathive, Evreka ve ürünleri hakkında bilgileri en modern ve anlaşılabilir şekilde kullanıcıya sunmayı amaçlıyor. Ayrıca kullanıcılar, ROI hesaplama sistemi sayesinde Evreka’yı kullanmaya başladıkları takdirde yatırımlarının dönüşümlerini de hesaplayabilecek. Kullanıcı deneyimi ve tasarım stili açısından sektörde bir ilk olacak bu tasarımla Creathive ve Evreka işbirliğinin etkileyici sonuçları kullanıcıya sunulacak. 

Creathive kimdir? 

Tecrübeli ve yaratıcı tasarımcılardan oluşan multidisipliner bir tasarım stüdyosu olan Creathive, 2016’dan beri teknoloji girişimleri başta olmak üzre elliden fazla şirketin marka kimliği, web tasarım, mobil tasarım gibi projelerinde tasarım desteği sunarak sektörde kendine yer edinmiştir.

Creathive, yeni markasına sosyal medya hesapları üzerinden de ‘Hoş Geldin’ dedi.


 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

creathive (@creathivestudio)’in paylaştığı bir gönderi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Özel Adatıp Hastanesi, Adatıp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Yeni İletişim Ajansı Sample Digital Lab Oldu. Felixo’nun Dijital Ajansı Diverseffect Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.