Evreka, Web Tasarım Ve Yazılım Projesi İçin Creathive’ı Seçti.

Evreka, Web Tasarım Ve Yazılım Projesi İçin Creathive’ı Seçti.

Atık yönetim sistemleri ve şehir temizleme operasyonlarıyla 40’tan fazla ülkeye hizmet sunan, önde gelen Saas şirketi Evreka, website yenileme projesinde Creathive’la çalışma kararı aldı.

Greyder, Kolay İk, Edelkrone, Obilet, İdeasoft gibi önde gelen Saas ve teknoloji girişimleriyle yürüttüğü projelerle bilinen Creathive, bu protfolyosunu Evreka’yla birlikte genişletmiş oldu. 

Evreka marka kimliğine göre yeniden tasarlanan sitede Creathive, Evreka ve ürünleri hakkında bilgileri en modern ve anlaşılabilir şekilde kullanıcıya sunmayı amaçlıyor. Ayrıca kullanıcılar, ROI hesaplama sistemi sayesinde Evreka’yı kullanmaya başladıkları takdirde yatırımlarının dönüşümlerini de hesaplayabilecek. Kullanıcı deneyimi ve tasarım stili açısından sektörde bir ilk olacak bu tasarımla Creathive ve Evreka işbirliğinin etkileyici sonuçları kullanıcıya sunulacak. 

Creathive kimdir? 

Tecrübeli ve yaratıcı tasarımcılardan oluşan multidisipliner bir tasarım stüdyosu olan Creathive, 2016’dan beri teknoloji girişimleri başta olmak üzre elliden fazla şirketin marka kimliği, web tasarım, mobil tasarım gibi projelerinde tasarım desteği sunarak sektörde kendine yer edinmiştir.

Creathive, yeni markasına sosyal medya hesapları üzerinden de 'Hoş Geldin’ dedi.


 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

creathive (@creathivestudio)'in paylaştığı bir gönderi

İlgili Haberler

Kristal Elma'dan Creathive'a Gümüş Ödül!
Ajans Haberleri menu icon
14 Oca 21
Kristal Elma'dan Creathive'a Gümüş Ödül!
Devamını Oku >