Tekfen Holding Web Sitesi Markis Tecrübesi İle Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 14 Ara 2020
Tekfen Holding Web Sitesi Markis Tecrübesi İle Yenilendi!

Ülkemizin geleceğini inşa etmeyi görev kabul eden ve Türkiye’de pek çok ilki gerçekleştiren 64 yıllık geçmişi ve tecrübesi ile TEKFEN HOLDİNG’in web sitesi Markis tarafından yeni nesil bir tasarım anlayışı ile yenilendi.

Özgün ve yenilikçi tasarım stillerini modern yazılım teknolojileri ile harmanlayarak hayata geçiren ve bir çok yerli ve global marka tarafından tercih edilen Markis; TEKFEN HOLDİNG’in köklü ve saygın duruşuna yakışacak yepyeni bir web sitesi hazırladı.

Doğru strateji, doğru zaman, doğru hedef vizyonu ile kreatif bakış açısını birleştiren Markis, 2009 yılından bugüne Vehbi Koç Vakfı, Emaar Turkey, Çaykur, Didi Soğuk Çay, Decathlon, Tekzen, Mutlu Akü, Calve, TSKB Vakıfları, Seagate, Bioderma, FİBA Commercial Properties, TAV Technologies, İTÜ Okulları, İHKİB, Tekfen Holding, Tekfen Gayrimenkul gibi yerli ve global birçok markaya başarıyla hizmet vermektedir.

Tekfen Holding’in yenilenen web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Uğur Okulları Web Sitesine Diverseffect İmzası Seger’den Sevimli Dostlarımız İçin Sosyal Sorumluluk Projesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.