ICE Teknoloji, Clicks’us Digital ile Sosyal Medya Alanında Güçlerini Birleştiriyor!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Haz 2023
ICE Teknoloji, Clicks’us Digital ile Sosyal Medya Alanında Güçlerini Birleştiriyor!

Clicks’us Digital’in “Kaybolma, Görün!” mottosuyla markalara sunduğu 360 derece dijital pazarlama hizmetleri, ICE Teknoloji’nin sosyal medya varlığını güçlendirecek ve hedef kitlesine daha etkili bir şekilde ulaşmasını sağlayacak.

ICE Teknoloji, teknolojik dönüşüm alanında hizmet veren köklü bir şirket olarak, dijital varlığını daha da güçlendirmek için Clicks’us Digital ile stratejik bir iş birliği başlattı. Bu iş birliği, ICE Teknoloji’nin sosyal medya yönetimi ve pazarlama stratejilerini daha etkili bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Her biri alanında uzman olan ekibiyle markalara hizmet veren Clicks’us Digital’in müşteri portföyünde Yeo Teknoloji, Doğa Sigorta, Alnus Yatırım, İstanbul Fuar Merkezi Sixsense Kaplankaya Otelleri, İMMİB, İKMİB, Helm Kimya gibi markalar yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris, Işık Landscape Global ile Yeni Bir İş Birliğine Adım Atıyor! Güçlü İş Birliği Devam Ediyor: Helis Topluluğu Marka İletişimini BCWorks İle Yeniledi →

Yazar Hakkında

Avatar
Nil Koldaş