Estée Lauder, Artırılmış Gerçeklik Güzellik Ürünlerini Çeşitlendiriyor

Estée Lauder, Artırılmış Gerçeklik Güzellik Ürünlerini Çeşitlendiriyor

Estée Lauder, artırılmış gerçeklik uygulaması YouCam’le kadınlara makyaj konusunda ipuçları verirken, çeşitli makyajları yüzlerine uygulamasını sağlıyor.

Kozmetik ürünleri üreticisi Estée Lauder, teknoloji şirketi Perfect Corp’la iş birliğine giderek, YouCam Makeup adında yeni bir artırılmış gerçeklik uygulaması hazırladı. Farklı renklerdeki ruj ya da göz farlarını denerken, her seferinde makyaj çıkarma derdini ortadan kaldıran uygulama, yüz haritalama teknolojisiyle gerçeğe en yakın sanal makyaj deneyimini sunuyor.

YouCam Makeup, kullanıcının yüzlerce Estée Lauder kozmetik ürününü gerçek zamanlı olarak yüzüne ya da çektiği selfie’lere uygulamasını sağlıyor. Artırılmış gerçeklikli makyaj uygulaması, kadınların istedikleri makyajı saniyeler içinde yüzlerine uygulayarak, mükemmel selfie’ler yaratmasını sağlıyor. Uygulamayı denemek isteyenler Google Play veya Apple Store’dan ulaşabilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ötekileştirilenlere Dikkat Çeken Sessiz Gazete E-posta Dolandırıcılığını Önleyen Çok Kişilikli Yapay Zeka Asistan →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.