eOfis MeetUp | SEO Etkinliğinini Kaçırmayın!

eOfis MeetUp | SEO Etkinliğinini Kaçırmayın!

Analytics Akademi tarafından 14.’sü gerçekleştirilecek olan eOfis MeetUp – SEO Etkinliği 23 Mayıs Çarşamba akşamı KWORKS Girişimcilik ve Araştırma Merkezi’nde düzenlenecek.

Arama motoru optimizasyonu ve içerik konularının masaya yatırılacağı eOfis MeetUp – SEO Etkinliği SEMrush ve eBay firmalarının değerli konuşmacıları ile ülkemizin en önemli dijital pazarlama uzmanlarını bir araya getirerek.

Arama motoru optimizasyonu ve içerik konularında sahip olduğunuz bilgi birikiminize eOfis MeetUp – SEO etkinliği ile farklı bir bakış açısı kazanacaksınız.

Dijital pazarlamanın altın fırsatlarını keşfedeceğiniz, SEO ve içerik odaklı eOfis MeetUp | SEO etkinliğine aşağıdaki bağlantıdan kayıt olarak ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

eOfis MeetUp – SEO Etkinliği’nde SEMrush firmasından Corporate Speaker Alina Iordache, “Strategies to Optimize Content and Social Media for SME’s” konusunu ele alırken, eBay Turkey’de SEO Engineer Ümit Yılmaz, “Değişen Algoritmalar Sonrasında SEO’ya Nasıl Yaklaşılmalı?” konusu ile karşınızda olacak. Uzman konuşmacılarımızın tecrübelerini aktaracağı etkinlik 23 Mayıs Çarşamba akşamı KWORKS Girişimcilik ve Araştırma Merkesi’nde Analytics Akademi ve eOfis ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan eOfis MeetUp – SEO etkinliğine katılım için kayıtlar dolmadan yerinizi ayırmayı unutmayın.

Kayıt

Tarih: 23 Mayıs Çarşamba
Yer: KWORKS Girişimcilik ve Araştırma Merkezi

Program Akışı

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:45 Strategies to Optimize Content and Social Media for SME’s – SEMrush – Corporate Speaker | Alina Iordache
19:45 – 20:00 Ara
20:00 – 20:45 Değişen Algoritmalar Sonrasında SEO’ya Nasıl Yaklaşılmalı? – eBay Turkey – SEO Engineer | Ümit Yılmaz
20:45 – 21:00 Yarışma ve Ödüller

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Marketing Hub 5 Haziran’da Sanal Gerçeklik Konusunu Ele Alıyor ! E-ticaret Sektörü Profesyonelleri, Hosting Meetup | E-ticaret Etkinliği’nde Buluşuyor! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.