eOfis Analytics Meetup | Google Adwords Etkinliği Başlıyor!

eOfis Analytics Meetup | Google Adwords Etkinliği Başlıyor!

Analytics Akademi tarafından on ikincisi düzenlenecek olan Analytics Meetup “Google Adwords” etkinliğine davetlisiniz.

Ülkemizin en önemli Adwords profesyonellerini ve dijital pazarlama uzmanlarını bir araya getirecek olan eOfis Analytics MeetUp | Google Adwords etkinliği 12 Nisan 2018 Perşembe günü Kworks Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Dijital pazarlamada marka bilinirliğini arttırmaya yönelik çalışmaların yanı sıra pazarlama, satış ve potansiyel müşteri bulma noktasında Google Adwords ön plana çıkan kanallar arasında en popüleri. Adwords optimizasyonu, sıkça yapılan hatalar, alışveriş reklamcılığı gibi konuların masaya yatırılacağı eOfis Analytics MeetUp | Google Adwords etkinliğinde bol bol Google Adwords konuşulacak.

eOfis ana sponsorluğunda ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan Analytics Akademi Google Adwords etkinliğinde E-bebek Dijital Pazarlama Müdürü Zafer Kavaklı, “İleri Seviye Google Adwords Optimizasyon Teknikleri” konusunu ele alırken, Peakment Dijital Pazarlama Uzmanı Mustafa Özkan, “Alışveriş Reklamcılığında Sık Yapılan Hatalar” konusunu ve Analytics Akademi’den Burkay Yapağcıoğlu “Google Adwords Performansının Ölçümlenmesinde En İyi Uygulamalar” konusunu ele alarak katılımcılarla tecrübelerini paylaşacaklar.

Ücretsiz olarak düzenlenecek olan eOfis Analytics MeetUp | Google Adwords etkinliğinde kontenjanlar dolmadan kaydınızı gerçekleştirmeyi unutmayın.

Etkinlik: eOfis Analytics Meetup | Google Adwords
Tarih: 12 Nisan 2018 Perşembe
Saat: 18:30 – 21:30
Yer: Kworks Girişimcilik Araştırma Merkezi
Adres: 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Golden Plaza, 34360 Şişli/İstanbul
Harita: KWORKS

Program ve Konuşmacılar:

18:30 – 19:00 Networking
19:00 – 19:40 İleri Seviye Google Adwords Optimizasyon Teknikleri – ebebek Dijital Pazarlama Müdürü | Zafer Kavaklı
19:40 – 19:50 Ara
19:50 – 20:30 Alışveriş Reklamcılığında Sık Yapılan Hatalar – Peakment Dijital Kurucu | Mustafa Özkan
20:40 – 21:20 Google Adwords Performansının Ölçümlenmesinde En İyi Uygulamalar – Analytics Akademi Analytics Teller | Burkay Yapağcıoğlu
21:20 – 21:30 Yarışma ve Ödüller

Kayıt: analyticsakademi.com/analytics-meetups/

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Güven Kavramı Digital Age Summit'te Tartışılıyor Eğitim Sektöründe Dijital Davranışlar ve Fırsatlar Zirvesi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.