En Güzel Instagram Hesaplarından Biri: Peechaya Burroughs

En Güzel Instagram Hesaplarından Biri: Peechaya Burroughs

En bilinen fotoğraf paylaşım ağı Instagram, birbirinden güzel Instagram hesaplarından paylaşılan harika fotoğraflar barındırıyor.

Sosyal fotoğraf paylaşım ağı Instagram’da birbirinden güzel fotoğrafların paylaşıldığı birçok hesap mevcut. Bazen profesyonel olarak sosyal hesapları aracılığıyla işlerini duyurmak isteyen fotoğrafçılar bazen de hobi olarak Instagram’ı kullanan kişiler yaratıcı fotoğrafları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Bu başarılı hesaplardan biri de şüphesiz Peechaya Burroughs.

Avustralyalı grafik tasarımcı ve fotoğrafçı Peechaya Burroughs, Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekiyor. Sanatçı, tamamı kendi eseri olan tasarımların fotoğraflanmasında çocukluk anılarından esinlendiğini söylüyor. Burroughs çocukların hayal güçlerine ve tuhaflıklarına hayran olduğunu da belirtiyor. Fotoğraflarında ışığı çok etkili ve başarılı bir şekilde kullanan fotoğrafçının minimalist tasarımları görülmeye değer.

Instagram’daki en dikkat çekici hesaplardan biri olan Peechaya Burroughs’u şuradan takip edebilir, diğer tüm fotoğraflarını web sitesinde inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Apple, Metaio’yu Satın Alarak Artırılmış Gerçeklik Alanına Adım Attı Microsoft Pazarlamacılar İçin Dijital Medya Tüketim Raporu Yayınladı! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.