Electric Paint Lamba Kiti İle Dakikalar İçinde Üç Farklı Lamba Yaratın

Electric Paint Lamba Kiti İle Dakikalar İçinde Üç Farklı Lamba Yaratın

Birkaç parça kağıdı dokunmaya duyarlı üç lambaya dönüştürebileceğiniz lamba kiti ile yaratıcılığınızı konuşturun.

Electric Paint lamba kitiyle birkaç parça kağıt ve iletken boya kullanarak oldukça şık görünümlü dokunmatik lambalar tasarlamak mümkün.  DIY (Kendi Başına Yap) el işlerini seven bir arkadaşınıza hediye edebileceğiniz, ev ve ofiste kullanılabileceğiniz lambalar küçük bir kutunun içinde birleştirilmeyi bekliyor.

electric-paint-kit

Lambayı oluşturmak için yapmanız gerekenler, iletken boyayı düğme olarak kullanmak istediğiniz yere sürmek, mikro USB kablosunu lambanın yanmasını sağlayacak elektrik devresine bağlamak, dış yüzeyi oluşturacak parçaları birbirine tutturmak ve fişe takmak. Beyaz renkli Electric Paint lambaları boyayarak farklı renklere dönüştürüp farklı desenlerle süsleyerek benzersiz 3 lamba yaratabilirsiniz. Kickstarter’da devam eden kitlesel fonlama kampanya sürecini buradan takip edebilir, proje hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Süper Portatif Dijital Gitar: Jammy Renault’dan Geleceğin Havada Süzülen Otomobili →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.