Durex Sevgililer Günü Kampanyası: #50GamesToPlay

Durex Sevgililer Günü Kampanyası: #50GamesToPlay

Durex, hayata geçirdiği #50GamesToPlay kampanyası ile 14 Şubat’ta vizyona girecek olan Grinin 50 Tonu filmine atıf yapıyor.

Durex, Sevgililer Günü için İngiltere’de başta olmak üzere dünya çapında başlattığı #50GamesToPlay kampanyasında çiftleri farklı heyecanları keşfetmeye davet ediyor. Bir mikrosite üzerinden düzenlenen ve 50 farklı oyun barındıran kampanya kapsamında marka “Bu Sevgililer Günü’nde çiçeği, çikolatayı bırakın ve yeni bir şeyler deneyin.” mesajı veriyor.

Havas Worldwide imzası taşıyan kampanya kapsamında yayınlanan reklam filmi ise merakla beklenen ve 14 Şubat’ta vizyona girecek olan Grinin 50 Tonu filmine atıf yapıyor. Filmin Sevgililer Günü’nde vizyona girmesi ve konusunu kendi kampanyası ile birleştirerek fırsata çeviren Durex, reklam filmi ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmiş görünüyor.

 
Durex’in #50GamesToPlay Sevgililer Günü kampanyası Türkiye’de ise #‎Aşkın50Oyunu hashtagi ile yürütülüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung’tan Duygulandıran “Engelsiz Bir Gün” Sürprizi En İyi Sevgililer Günü Kampanyaları 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.