6. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Başvuruları Açıldı!

6. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Başvuruları Açıldı!

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından bu yıl 6. Kez düzenlenecek olan Doğrudan Pazarlama Ödülleri için başvurular 26 Ağustos’ta açıldı!

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD), sektöre vizyon kazandırmak ve sektörün hizmet kalitesini yükseltmek adına düzenlediği ödül töreniyle bu yıl altıncı kez doğrudan pazarlama sektörünün “en”lerini seçiyor. Ödüller için 1 Ocak 2012-31 Ağustos 2013 tarihleri arasında uygulanmış işleriçin yapılan başvurular kabul edilecek.

Geçtiğimiz yıl 21 kategoride 76 ajansın yarıştığı Doğrudan Pazarlama Ödülleri; İnteraktif Pazarlama, Veritabanına Dayalı Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Etkinlik Pazarlaması ana kategorilerinde 4 disiplin altında toplam 20 başlıkta dağıtılacak olan birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerini kapsıyor. Ödül verilecek alt kategoriler arasında bu yıl, geçtiğimiz yıllarda yer alan kategorilere ek olarak En İyi Mobil/Akıllı Cihaz Uygulaması, Entegre Online Medya Kampanyası, Entegre İnteraktif Pazarlama Kampanyası, Spor Pazarlaması Aktiviteleri kategorileri yer alıyor. Ödül töreninde bu ödüllerin yanı sıra, EP-En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ve CM-En Cesur Müşteri özel ödül kategorisinde de birincilik ödülleri verilecek. Doğrudan pazarlama sektörünün heyecanla takip ettiği süreç, Kasım’da düzenlenecek final jüri toplantısının ardından gerçekleşecek ödül töreniyle son bulacak.

Başvurular 21 Eylül’e kadar kabul edileceği etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İnteraktif Pazarlama Zirvesi 2013 Webit Kongresi 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.