Digitalzone Meetups Eylül’de İki Önemli Konu: Discord Topluluğu Oluşturmak & GA4’e Geçiş Süreci

Digitalzone Meetups Eylül’de İki Önemli Konu: Discord Topluluğu Oluşturmak & GA4’e Geçiş Süreci

Zeo Agency’nin sektörün gelişimine katkı sağlamak üzere düzenlediği Digitalzone Meetups, dijital pazarlama alanına ilgi duyan katılımcıları ücretsiz etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor.

30 Eylül Perşembe günü saat 19:00’da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups’ta bu ay Discord topluluğu oluşturma ile Google’ın yeni ölçümleme aracı Google Analytics 4’e değinilecek.

Birlikte İhracat & Freelancer Guide kurucusu Zekeriya Mulbay, ”Sürdürülebilir Discord Topluluğu” başlıklı sunumuyla ilk oturumda yer alacak. Mulbay’ın sunumu Discord üzerinden sıfırdan topluluk oluşturma üzerine hem teknik hem de duygusal etmenleri göz önüne alarak, sahadan gerçek örnekler içeren deneyim aktarımı şeklinde olacak.

İkinci oturumda ise Zeo Agency’de SEO & Web Analytics Executive olarak görev alan Gökhan Ercan ”Google Analytics 4 Nedir? – GA4 Geçiş Sürecinin Kurgulanması” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. GA 4’ün bize hangi yenilikleri getirdiği ve GA4’e geçişin nasıl kurgulanması gerektiğine odaklanılacak.

Etkinliğe ücretsiz kaydolmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik programı:

19:00 – 20:00 –   Zekeriya Mulbay – Sürdürülebilir Discord Topluluğu
20:00 – 21:00 – Gökhan Ercan – Google Analytics 4 Nedir? – GA4 Geçiş Sürecinin Kurgulanması

Digitalzone Meetups’ın tüm etkinlik videolarına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yılın En İlham Verici Haftası Başlıyor! Felis Ödülleri Başvuruları Başladı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.