Wellinic, Markalaşma Yolunda İlk Adımını ddip digital / design / istanbul / paris İle Attı!

Ajans Haberleri, Haberler 14 Eyl 2021
Wellinic, Markalaşma Yolunda İlk Adımını ddip digital / design / istanbul / paris İle Attı!

Markanın yaratımından başlayarak Dr. Hakan Ertürk ile birlikte yol alan ddip digital/design/istanbul/paris, başarılı bir sektör analizi ve yaratıcı süreç ile beraber Avrupa’daki yaşam tarzı tıbbı (lifestyle medicine) sektörüne yepyeni bir soluk kazandıracak.

Yaratıcılık ve bilgi ile çıkılan bu yolda oluşturulan markanın, bu sektör içerisinde büyük bir başarı yakalayacağı ve ön plana çıkacağı tahmin ediliyor. Wellinic markasının isim yaratma süreci ile başlayan çalışmalar; motto, logo ve kurumsal tasarım çalışmalarıyla da devam ediyor.

Wellinic’in orijinal tarzı, ddip digital / design / istanbul / paris’in yaratıcı çalışmaları ile büyük bir uyum yakalamasından olacak ki önümüzdeki günlerde de farklı ve etkili çalışmalarla karşımıza çıkacağa benziyor.

Yaşam tarzı tıbbının yepyeni markası Wellinic hakkındaki gelişmeleri öğrenmek için takipte kalın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yeni Nesil Hızlı Teslimat Şirketi PackUpp ve Diverseffect Yollarını Birleştirdi! Dünya’yı Büyüleyen Miras, ddip İle Kreatif Çizgisini Belirlemeye Devam Ediyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.