Design Week Turkey 2018 Bu Hafta Kapılarını Açıyor

Design Week Turkey 2018 Bu Hafta Kapılarını Açıyor

Türkiye’nin tasarım gücünü dünyaya tanıtmak amacıyla bu yıl yedincisi düzenlenen Design Week Turkey, 16-18 Kasım tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) katkılarıyla gerçekleşen Design Week Turkey 2018’de; endüstriyel tasarım, moda, görsel iletişim tasarımı, mimari başta olmak üzere bir dizi alanda panel ve konferanslar, sergiler, atölyeler ve ödül törenleri gerçekleştirilecek. Tasarımın ekonomideki rolüne ve Türkiye’de tasarımın gücüne dikkat çekmek amacıyla düzenlenen etkinliğin program akışını öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Tasarımın ekonomik kalkınmayla ilişkisi, yerel Türk tasarımının etkisi ile global marka olmak, girişimci tasarımcılar, değişen lüks kavramı vb. konular üzerine etkileyici başlıklara sahip etkinliğin içerik detaylarını öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ünlü birçok tasarımcının konuk olduğu Design Week Turkey, ilk gün gününde ünlü reklamcı ve fotoğrafçı Oliviero Toscani‘yi konuşmacı olarak ağırlıyor. Olievere Toscani, başta Benetton olmak üzere Chanel, Valentino gibi markalarla çalışmış ve son derece çarpıcı ve etkileyici işlere imza atmış fotoğrafçı ve reklamcı.

Tasarım, bilgi ve deneyim dolu bu etkinliği kaçırmamak için buradan kayıt olabilirsiniz..

Tarih: 16-18 Kasım 2018
Etkinlik Yeri: Haliç Kongre Merkezi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Etkileşim Tasarımı ve Trendler: Sketch Meetup İzmir Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su Açıklanıyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.