Cornetto UniChallenge+

Cornetto UniChallenge+

Cornetto UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, 22 Haziran- 3 Temmuz arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te gerçekleşecek.

Cornetto Unichallenge+ iletişim, işletme, ekonomi bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileriyle, yeni mezunları dijital sektöre ısıtmak üzere tasarlanmış iki haftalık bir eğitim programı. IAB Türkiye tarafından düzenlenen programa katılan öğrenciler, “Eğlenerek Öğrenme” temelinde hazırlanan ders ve aktivitelerle sektörde neler olup bittiğini sektörün profesyonellerinden öğrenecek.

Katılımcılar iki hafta boyunca bir yandan dijital dünyayı keşfederken öte yandan proje üretecek, derslerin yanı sıra ekip çalışmasını destekleyen aktivitelere katılacak ve dijital ünlülerle sohbet etme imkânı bulacak.

Program Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine açık olacak ve Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle Güney Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Katılımın 50 kişiyle sınırlı olduğu programda; kontenjandan fazla başvuru gelmesi durumunda, başvuran adaylar minik bir ön elemeden geçecek.

Cornetto UniChallenge 2015

Eğitim programı hakkında detaylı bilgiye Cornetto UniChallenge+ web sitesi üzerinden ulaşabilir, başvuru için ise info@iabturkiye.org adresine mail atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← “Nesnelerin İnterneti İle Pazarlama” Sertifika Programı Galatasaray Üniversitesi Yeni Medya Eğitim Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.