Coca-Cola İnteraktif Oyunu: Onun İsmi Ne?

Coca-Cola İnteraktif Oyunu: Onun İsmi Ne?

Coca-Cola interaktif oyunu “Onun İsmi Ne?” projesi ile kullanıcılara fotoğraftan isim tahmin etmeye dayanan eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

Son dönemde dünyanın birçok yerinde hayata geçirdiği ambalajların üzerine isim yazmak ile ilgili pazarlama faaliyetleriyle gündemde olan Coca-Cola, bu projesini farklı alanlarda geliştirmeye devam ediyor. Coca-Cola internaktif oyunu “Onun İsmi Ne?” adını taşıyan yeni projesi ile katılımcılara eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.

İnteraktif oyun için hazırlanan mikro siteye giren kullanıcılar Facebook hesapları aracılığı ile oyuna bağlanabiliyor. Kullanıcılar burada karşılarına çıkan fotoğraflardaki kişilerin isimlerini kendilerine sunulan 4 seçenek arasından tahmin ediyor.

coca cola interaktif oyunu onun ismi ne

Kullanıcıların Facebook hesabıyla giriş yapmasıyla birlikte kendi fotoğrafları da Coca-Cola interaktif oyununa dahil edilmiş oluyor ve kendilerine ait bir profil oluşturuluyor. Bu profil ile katılımcı fotoğrafının gösterildiği kullanıcıların kendisine yakıştırdığı isimlerin oranını da görebiliyor.

coca-cola interaktif kampanya

C-Section imzalı kullanıcıların fotoğraflarına bakarak isim tahmin etme üzerine kurulu olan Onun İsmi Ne? oyununa şuradan katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dominos Vine Projesi: #BolMalzemos Duracell Virali: #PowerWarmth →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.