Coca-Cola’dan Bebekli Viral: Choose to Smile

Coca-Cola’dan Bebekli Viral: Choose to Smile

Coca-Cola’nın bebekleri bir araya getirdiği reklam videosu “Choose to Smile” rekora koşuyor.

Mutluluk ve viral deyince akla ilk gelen marka Coca-Cola, yeni reklam filmi ile yine bir başarıya imza attı. Gülümseyen, kahkaha atan ve eğlenen bebeklerin yer aldığı “Choose to Smile” yani “Gülümsemeyi Seç” isimli film, yayınlandıktan sonraki 10 gün içinde 6 milyondan fazla izlendi.

Araştırmalara göre çocuklar günlük yaşamlarında, yetişkinlere oranla 40 kat daha fazla gülüyor. Dünyaya geldiğimizde yürümek, koşmak, konuşmak gibi öğrendiğimiz ilk şeylerden biri olan gülümsemeyi yıllar geçtikçe biraz daha unutuyoruz. Fakat Coca-Cola’nın somurtkan yetişkinlere meydan okuduğu bu videoyu izlerken gerçekten de gülümsememek elde değil.

 
Reklam filminin kamera arkası görüntülerini de aşağıda izleyebilirsiniz:

 
Coca-Cola bu reklam filmini global çapta hayata geçirdiği mutluluk temalı Choose Happiness kampanyası kapsamında yayınladı. Tek bir marka stratejisi altında ilerleyen kampanya ile Coca-Cola; mutluluğu, eğlenmeyi, gülmeyi de reklam filmleri gibi viral olarak yaymayı amaçlıyor.

Coca-Cola bebekli reklam filmi Choose to Smile ile de insanları gülümsetmeyi gerçekten başarmış görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← LEGO Facebook Kampanyası: Kronkiwongi Anadolu Sigorta WhatsApp Sitcomu: Bizim Aile →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.