Coca-Cola, 70 Yaş ve Üstü Kişiler İçin Ücretsiz Dövme Stüdyosu Açtı

Coca-Cola, 70 Yaş ve Üstü Kişiler İçin Ücretsiz Dövme Stüdyosu Açtı

Coca-Cola, 70 yaş ve üzeri kişilere ücretsiz kalıcı ve geçici dövme yapmak için, İngiltere’de pop-up dövme stüdyosu açtı.

Rap müzik sanatçısı Professor Green’le iş birliği yapan Coca-Cola, İngiltere’nin Shoreditch bölgesinde pop-up dövmeci açtı.

6 Şubat’ta açılan ‘Coca-Cola Tattoo Studio’, 11:00 ve 19:00 saatleri arasında hizmet verdi. 70 yaş ve üzeri İngilizlere ücretsiz dövme hizmeti veren stüdyo çalışanları, insanların 70 yaşında olduğunu pasaport veya ehliyetleriyle kanıtlamasını istedi.

Coca-Cola Tattoo Studio, dövme sahibi olmak isteyen yaşlılar tarafından büyük ilgi gördü. İnsanlar, katalogdaki tasarımlar arasından seçtikleri figürleri kol ve bacak bölgesine, daha kalıcı ya da geçici olarak işletti.

Yanında 70 yaş ve üzeri bir yetişkinle dövmeciyi ziyaret eden 18 yaşından büyük kişiler de stüdyoda ücretsiz dövme yaptırabildi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← FOLX'a Yeni Müşteri: Yale Google’ın Yayınlayacağı Yeni Android Sürümü Android P Hakkında Bilgiler →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.