Clockwork’e IMA’dan 4 Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Mar 2017
Clockwork’e IMA’dan 4 Ödül!

Clockwork dijital dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan IMA’dan 4 ödül kazandı.

Dünyadan binlerce internet sitesinin tasarım, kullanılabilirlik, yenilik, standartlara uyum ve içerik gibi kategorilerde değerlendirildiği IMA’dan; McDonald’s web sitesi,Restaurant ve Food & Beverage kategorisinde; Kahve Dünyası UK web sitesi Restaurant ve Food & Beverage kategorisinde “Sınıfının En İyisi Ödülü”ne (Best In Class) layık görüldü.

2002 yılından beri dijital pazarlama alanında müşterilerine hizmet veren Clockwork’ün müşteri portföyünde; McDonald’s, LC Waikiki, Redbull, D-Smart, Vakko, Mutlu Akü, Kahve Dünyası, Gloria Hotels&Resorts, Mapfre, Zorlu Enerji, Kartal Yuvası, Kaya Hotels&Resorts, Teksüt, Abant Su gibi pek çok ulusal ve uluslararası marka yer alıyor.

IMA Hakkında;

Interactive Media Awards (IMA) web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi konusundaki mükemmeliyet standartlarını belirlerken; başarılı çalışmaları tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik ve kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendirerek ödüllendiriyor.

Interactive Media Awards, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak, öne çıkan reklamcılar, ajanslar ve web ile ilgili profesyonellerden oluşan deneyimli ekibiyle internetteki mükemmeliyet standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bahçıvan Peynir’in Sosyal Medya Hesapları Gri Creative’e Emanet Staron, Dijital İletişimde Yola Mbsays İle Çıkıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.