Clockwork’e Davey Awards’tan 4 Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Oca 2017
Clockwork’e Davey Awards’tan 4 Ödül!

Clockwork, “Yaratıcılıkta Mükemmeliyet”i ödüllendirme amacı taşıyan ve Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından her yıl ABD’de düzenlenen Davey Awards’tan 4 ödülle döndü.

Clockwork’ün yenilemiş olduğu McDonald’s Web Sitesi Food&Beverage ve Restaurant kategorisinde; Kahve Dünyası UK Food&Beverage kategorisinde; McDonald’s Sosyal Medya Yönetimi de Social in Content & Marketing Branded Social Post kategorisinde SILVER ödüllerine layık görüldü.

2002 yılından beri dijital pazarlama alanında müşterilerine hizmet veren Clockwork’ün müşteri portföyünde; McDonald’s, LC Waikiki, D-Smart, Vakko, Mutlu Akü, Kahve Dünyası, Gloria Hotels, Mapfre Sigorta, Zorlu Enerji, Kartal Yuvası, Kaya Hotels&Resorts, Teksüt, Abant Su gibi pek çok ulusal ve uluslararası marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digital Age: Dijital Dünyada 2016’da Neler Oldu? Diverseffect 2016 Yılını 26 Yeni Müşteri İle Tamamladı! [Röportaj] →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.