Canon ve mbsays, Okula Dönüş Kampanyası İle Beş Basıyor!

Canon ve mbsays, Okula Dönüş Kampanyası İle Beş Basıyor!

Canon Türkiye, reklam ajansı mbsays’in Canon Pixma G3411 model yazıcısına özel olarak hazırla-dığı “Beş Basar” kampanyasını geçtiğimiz hafta lanse etti.

Beş yıl boyunca, herhangi bir mürekkep alınmasına gerek kalmadan 12bin siyah-beyaz, 7bin renkli çıkış alınabilen mürekkep seti hediyesi ile tüketicilere sunulan Pixma G3411 model yazıcı, ev-ofis ya da küçük ofisler için yüksek kaliteli ve düşük maliyetli baskılar sunuyor. Pixma G3411’in bu özelliğinden yola çıkan reklam ajansı mbsays, bu yazıcı modelinin hesaplı yaklaşımı ile piyasadaki rakiplerine fark atmasını ve 5 yıllık mürekkep tasarrufunu göz önüne alarak “Beş Basar” isimli kampanyayı hazırladı.

Outdoor, dergiler, TV ve dijital mecralarda yayınlanacak Beş Basar kampanyasının reklamlarıyla Canon Türkiye, okula dönüş döneminde yazıcı/baskı kategorisinde de en az fotoğrafçılık ve video-daki kadar iddialı olduğunu göz önüne sermek istiyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

Reklamveren: Canon Türkiye
Reklamveren Yetkilileri: Burçin Civan, Aslı Dilbaz, Figen Bal, Begüm Furat

Yaratıcı Ajans: mbsays
Ajans Eş Başkanı: Yeşer Sarıyıldız

Yaratıcı Yönetmen: Önder Yılman
Strateji Yönetmeni: Soner Sezer

Yaratıcı Ekip: Recep Yelek, Özcan Şahintürk, Özgün Özdemir
Müşteri İlişkileri: Sencer Piyancı, Can Ateşsaçan
Strateji Ekibi: Bülent Kotaman

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ali Bey Otelleri Web Sitesini Yeniledi Flokser'in Yeni Web Siteleri Yayında! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.