Çanakkale Seramik Sosyal Medya Kampanyası: Hayalimdeki Banyo

Çanakkale Seramik Sosyal Medya Kampanyası: Hayalimdeki Banyo

Çanakkale Seramik, hayata geçirdiği sosyal medya kampanyası Hayalimdeki Banyo ile takipçilerini hayallerini paylaşarak mükemmeli yaratmaya davet ediyor.

Kale Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Çanakkale Seramik ve Kale Banyo gerçekleştirdiği sosyal medya kampanyası ile yeni yıla yeni bir banyo ile girme şansı veriyor. İmalathane imzalı kampanyada katılımcılar Hayalimdeki Banyo web sitesine girerek banyolarını neden değiştirmek istediklerini anlatıyor ve uygulamaya banyolarının fotoğraflarını yüklüyor.

Yarılma sonunda Kale Banyo tasarımcıları ve Mimar Selim Yuhay tarafında seçilecek en yaratıcı hikayeye sahip banyo ise baştan yaratılıyor.

hayalimdeki banyo

Bu yıl 5. yaşını kutlayan İmalathane’nin işbirliği ile gerçekleştirilen uygulama 29 Aralık’a kadar devam edecek ve kazanan isim ise 9 Ocak’ta açıklanacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Garanti Pinterest Kampanyası: #PinKredi Profilo’dan Duygulandıran Yılbaşı Virali: Annem →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.