Burger King, En Kötü Eşyaları Izgara Yaptı

Burger King, En Kötü Eşyaları Izgara Yaptı

Burger King’in #GrillTheWorst kampanyasında, geçmişe ait kötü ve çirkin ürünler ızgarada kızartılıyor.

#GrillTheWorst (En Kötüyü Izgara Yapın) reklam filminde; çirkin bir tasarımlı Croc sandalet, en kötü çoraplar, arkadaştan alınan en kötü hediye, en kötü müzik albümü gibi eşyalar birer birer, alev alev yanan ızgaranın üstüne atılıyor.

Burger King’in Amsterdam merkezli kreatif ajans Etcetera’yla hazırladığı reklam kampanyası, yeni yılda herkesin eskilerden kurtulup yenilere yer açması gerektiği mesajını veriyor.

Kampanya kapsamında, 15 Ocak’ta Amsterdam’da eskilerden kurtulup yenilere kucak açmak için bir etkinlik bile düzenlendi. İnsanlar, Burger King’in ızgara ustalarının eşliğinde en kötü eşyalarını yaktı ve onlardan sonsuza dek kurtuldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← British Council’in İkinci Dijital Sergisi ‘Tanışıyor muyuz?’ POMPAA İmzasıyla Yayında! Kız Çocukları İçin Kullanılan Kelimeleri Düzelten Uygulama →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.