Buffer İle Artık Instagram Paylaşımları Planlanabilecek!

Buffer İle Artık Instagram Paylaşımları Planlanabilecek!

Popüler sosyal medya yönetim uygulaması Buffer ile artık Instagram paylaşımları da planlanabilecek.

Sosyal medya hepimizin hayatında daha fazla gündemde olmaya başladıkça markalar da kuşkusuz platformun en güçlü temsilcilerinden biri haline geldiler. Planlanan gönderilerin özellikle güçlü otorite olan sosyal medya hesaplarında ne kadar çok kullanılıyor olduğu şüphesiz bir gerçek.

İçerik yönetimi için en çok kullanılan sosyal medya yönetim araçlarından Buffer, yayınlanan son güncelleme ile birlikte Instagram desteği de sunmaya başladı. Sosyal medya uzmanları ve diğer kullanıcılar artık Facebook, Twitter, LinkedIn, Google Plus ve Pinterest’in yanı sıra Instgram’da da içerik planlaması yapabilecek.

Buffer’ın güncel versiyonunda, Instagram’la birlikte kullanıldığında (web, iOS veya Android üzerinden) gönderinizi paylaşmadan önce manuel paylaşıma hazır olduğuna dair bir ibare beliriyor. Sonrasında, gönderinizin paylaşıldığında nasıl görüneceğinin önizlemesini sunuyor. Buffer ayrıca tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak zaman planlı paylaşım yapmayı sağlıyor. Sosyal medya fenomenleri ve pazarlama iletişimcileri için çok nitelikli ve mantıklı bir uygulama.

 
Sosyal medyada günden güne hayatı kolaylaştıran yeni güncellemelerle karşılaşmak, bu alandaki kesintisiz gelişimin ve talebin aslında bir cevabı niteliğinde.

Buffer uygulamasında Instagram içeriklerinizi nasıl yönetebileceğiniz ile ilgili detaylı bilgiye şuradan göz atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ajwa Hotel Dada’landı! Videolar Sosyal Etkileşimin Vazgeçilmezi Haline Geliyor! →

Yazar Hakkında

Leyla Asena Arıca
Leyla Asena Arıca
Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden Asena, Dijitalajanslar.com'da içerik editörü ve yazar olarak yer alıyor.