BKM Express Reklam Kampanyası: Hayat Beklemez!

BKM Express Reklam Kampanyası: Hayat Beklemez!

BKM Express’in “Hayat Beklemez!” adındaki yeni reklam kampanyası dijital cüzdan uygulamasının alışverişte sağladığı kolaylıklara esprili bir şekilde değiniyor.

BKM’nin Türkiye’nin ilk dijital cüzdan uygulaması olarak hayata geçirdiği BKM Express, yeni kampanyasını sürpriz isimlerin yer aldığı reklam serisi ile tanıtıyor. 20 Aralık 2015 tarihine kadar sürecek olan kampanyaya göre BKM Express’i ilk defa deneyimleyecek kullanıcıların yaptıkları 30 TL ve üzerindeki tüm internet alışverişlerinde 20 TL iade ediliyor.

“Hayat Beklemez!” adındaki 4 filmlik reklam kampanyasında BKM Express’in online alışverişte sağladığı kolaylıklar anlatılıyor. Haber belgeseli parodisi olarak hayata geçirilen reklam filmlerinde Yalan Dünya ekibinden Gülse Birsel, Derya Karadaş, Ömür Arpacı ve Bartu Küçükçağlayan rol alıyor.

Serinin ilk filminde BKM Express’i bilmeyen ve internet alışverişi yaparken kaybettiği vakit sebebiyle, aradığı elbiseyi komşusuna kaptıran Gülfem adındaki karakterin ibretlik hikayesi anlatılıyor.

 
“Hayat Beklemez!” reklam kampanyasının diğer filmlerini de önümüzdeki günlerde BKM Express Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları’ndan Fenerbahçe’ye Dev Sürpriz! Findeks’ten Bi Acayip Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.