Big Mac Coca-Cola Kutusu

Big Mac Coca-Cola Kutusu

McDonald’s’ın ikonlaşan ürünü Big Mac, 50. yılında ikon haline gelen bir başka ürün olan Coca-Cola kutusuna taşındı.

Brezilyalı ajans DPZ&T, fast food zinciriyle özdeşleşen ve popüler kültürün bir parçası haline gelen Big Mac’in 50. yılını kutlamak için, ikonlaşmış diğer bir ürün olan Coca-Cola’dan ilham aldı ve McDonald’s’ın yarım asrı geride bırakan Big Mac hamburgerini özel bir tasarımla sınırlı sayıda üretilen Coca-Cola kutusuna aktardı.

Kutunun üzerinde hamburgeri oluşturan; çift köfte, özel sos, marul, peynir, turşu ve susamlı ekmek yer alıyor. “McDonald’s Big Mac Can” adını taşıyan 49 saniyelik reklam filminin sonunda, “Herkesin yapabileceği şeyler vardır. Ve sadece Big Mac’in yapabileceği şeyler vardır.”  ifadelerine yer veriliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← KLM’den Anneleriyle En Uzun Süre Görüntülü Konuşanlara Uçak Bileti Burger King’in Instagram Stories’le Belirlenen Yeni Whopper’ı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.