#Bestnine’la 2017’de Instagram’da En Beğenilen 9 Fotoğrafınızı Kolajlayın

#Bestnine’la 2017’de Instagram’da En Beğenilen 9 Fotoğrafınızı Kolajlayın

Bu yıl Instagram’da en çok beğenilen 9 fotoğrafınızı #Bestnine’la keşfedebilir, 2017’nin favori fotoğraflarından oluşan bir kolaja sahip olabilirsiniz.

#Bestnine, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Instagram akışını dolduracağa benziyor. Geçtiğimiz yıl trend haline gelen bu akımı kaçıranlar, en çok beğeni toplayarak 2017’de favoriler arasına giren 9 fotoğraflık kolajlarını görebilir ve #2017bestnine etkiketiyle paylaşabilir.

#Bestnine’dan Instagram’da geride bıraktığımız 1 yıla genel bakış şeklinde söz edebiliriz. 2017bestnine.com adresine girdikten sonra Instagram ID’nizi yazıyorsunuz ve hem 2017’de en beğenilen fotoğraflarınızı kolaj halinde görebiliyor hem de 2016’nın en beğenilen 9 fotoğrafıyla karşılaştırma yapabiliyorsunuz.

#Bestnine yalnızca 12 ay boyunca paylaştığınız fotoğrafların en iyilerini ve akışınızın nasıl evrim geçirdiğini hatırlatmakla kalmıyor, Instagram’da 1 yılda kaç fotoğraf paylaştığınızı ve fotoğrafların toplam ne kadar beğeni aldığını da görebilmenizi sağlıyor. Ayrıca, web sitesinde 2017’nin en iyi performansı gösteren ilk 10 Instagram ünlüsünün en fazla beğeniye ulaşan 9 fotoğrafını, istatistiksel bilgilerle görebilmeniz de mümkün.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Günsan'ın Yeni Ürünü Radius'un Lansmanı Taximpro'dan Geldi! Garanti Caz Yeşili, Dijital Sahneyi Paylaşacağı Ortağını Seçti! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.