Beşiktaş ve Beko’dan Nostaljik Kampanya: Efsane Kartallar

Beşiktaş ve Beko’dan Nostaljik Kampanya: Efsane Kartallar

Beşiktaş ve uzun bir dönem Beşiktaş ile anılan sponsoru Beko, hayata geçirdiği Efsane Kartallar uygulaması ile taraftarı nostaljik bir deneyime davet ediyor.

Beşiktaş formaları ve oyuncularının günümüz teknolojisi kullanılarak elde edilmiş net fotoğraflarının kullanıldığı Efsane Kartallar kampanyası bir mikrosite üzerinden düzenleniyor. SesliHarfler işbirliği ile hayata geçirilen kampanyada taraftarlar mikrositeye giriş yaparak, hazırlanan özel kartlar biriktiriliyor ve kendi albümlerini oluşturuyor. Taraftarlar yerleştirdikleri kartlar ve tamamladıkları albümler için kazandıkları puanlar doğrultusunda Beşiktaş’tan da özel hediyeler kazanıyor.

Kampanya kapsamında yıllar öncesinden kalma 120 futbolcunun fotoğrafı arşivlerden ve gazete küpürlerinden kesilerek derlenmiş ve özel koleksiyonlardan ulaşılan 33 adet Beko logolu takım forması ile dijital ortamda eşleştirilmiş. Beşiktaş efsanesinin arşivlerden dijitale aktarıldığı uygulamada 1990-2003 arası Beşiktaş’ta yer alan futbolcular ve formalar bulunuyor.

Beşiktaş ve Beko Efsane Kartallar

Beşiktaş ve Beko’nun nostaljik kampanyasına Efsane Kartallar mikrositesi üzerinden ulaşabilir ve bu değerli projeye siz de katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sarelle Gofret'ten Kaçış Oyunu Konseptli Lansman Kampanyası Bilio.com “Kadına Şiddete Son” Projesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.