360°Fit’in Sosyal Medya Ajansı Digital Kafalar Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 06 Oca 2022
360°Fit’in Sosyal Medya Ajansı Digital Kafalar Oldu!

Yaklaşık 15 yıldır kilo kontrol merkezi olarak hizmet veren 360°Fit, 2022 yılı sosyal medya iletişim çalışmalarını yürütmesi için Digital Kafalar’ı seçti.

Magic Roll, Magic Vacu,  Biorezonans, Diyet ve Pilates çalışmalarıyla hizmet veren ve 30 bayisi bulunan 360°Fit yeni dönemde sosyal medya içerik ve reklam çalışmalarını Digital Kafalar ile yürütecek.

Digital Kafalar; sosyal medya yönetimi, Google Ads, web tasarım ve SEO alanında bugüne kadar çalıştığı markalara bir yenisi daha ekledi. Teknoloji, eğitim, sağlık, e-ticaret, gıda ve turizm sektörlerinden sonra ajans şimdi de spor sektöründe hizmet veren 360°Fit markası için kreatif içerikler üretecek.

Digital Kafalar yeni markası 360°Fit’e Instagram üzerinden de ‘Hoş Geldin!’ dedi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BCWorks’un “Mükemmel Zaman” Reklam Filmi Ads Of the World’de Yayınlandı! Laffan’ın Dijital Ajansı Purplemurple Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.