AveaLabs Kuluçka Merkezi Yeni Girişimcileri Bekliyor

AveaLabs Kuluçka Merkezi Yeni Girişimcileri Bekliyor

AveaLabs Kuluçka Merkezi, yaratıcı projeleri hayata geçirmek ve kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcileri bekliyor.

Türkiye’de teknoloji alanında faaliyet gösteren girişimci sayısın artırmak misyonu ile 2011 yılında kurulan AveaLabs Kuluçka Merkezi, girişimcilere altyapı ve pazarlama kanallarını açmanın yanısıra projelerini büyütüp geliştirebilecekleri bir ekosistem sunuyor.

Avealabs Kuluçka Merkezi’nin yeni döneminde yer almak isteyen girişimci adayları, 11 Ağustos 2014 tarihine kadar AveaLabs web sitesindeki formu doldurarak başvurularını yapabilecek. Merkeze kabul edilen genç girişimciler, Avea’nın internet ve altyapısını kullanabilecek ve test laboratuvarlarından yararlanabilecek.

İş planları ve performanslarına göre 6 ile 18 aylık süre boyunca AveaLabs tarafından sunulan ayrıcalık ve olanaklardan yararlanan girişimciler, Avea’nın farklı ölçeklerdeki firmalarla işbirliği platformu olan Avea İş Ortaklığı kapsamında değerlendirilme şansını da yakalayacak.

avealabs kuluçka merkezi müşteri deneyimi alanı

Girişimciler ve mezunlar AveaLabs Kuluçka Merkezi bilgilendirme toplantısında buluşacak.

Avea Kuluçka Merkezi’ne başvuru yapan ve bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen girişimciler için ise gelecek günlerde bir bilgilendirme toplantısı yapılacak. Tarihi Avea Labs web sitesi üzerinden duyurulacak olan etkinlikte; sunulan olanaklar katılımcılarla detaylı bir şekilde paylaşılırken, Kuluçka Merkezi’nden mezun olan girişimciler de deneyimlerini aktaracak.

Toplantıya ayrıca online olarak Türkiye ve dünyadan da girişimciler bağlanabilecek ve Avea yetkililerine merak ettikleri konulara ilişkin sorular sorabilecek.

AveaLabs Kuluçka Merkezi’nin faaliyetleri ve sunduğu olanaklarla ilgili detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İngiltere'den Türk Girişimcilere Fırsat: GREAT Startup Yarışması 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.