![Altunbilekler Facebook Kampanyası](https://cdn.dijitalajanslar.com/2015/01/altunbilekler-facebook-kampanyasi.jpg)
Altunbilekler Facebook Kampanyası: İlk Karne Hediyen Bizden
![Altunbilekler Facebook Kampanyası: İlk Karne Hediyen Bizden](http://www.dijitalajanslar.com/wp-content/uploads/2015/01/altunbilekler-facebook-kampanyasi-ilk-karne-hediyen-bizden.png)
Ankara’nın en büyük perakende zinciri olan Altunbilekler, Facebook kampanyası “İlk Karne Hediyen Bizden” ile karne heyecanına eğlenceli bir boyut kazandırıyor.
Reta Dijital Reklam Ajansı imzalı kampanyada karnesi ile en eğlenceli pozu vererek, fotoğrafını uygulama üzerinden paylaşan kullanıcılar çift kişilik sinema bileti ve küçük boy menü kazanma şansı elde ediyor.
Ankara’nın perakende sektörü için de bir ilk niteliği taşıyan kampanya, öğrencilere sömestr tatili için de farklı bir aktivite imkanı sunuyor. Karneleri ile eğlenceli pozlar veren çocuklar, 18 yaşından büyük yakınları aracılığı ile kampanyaya katılabiliyor. Bilgisayardan fotoğraf yüklenerek katılım sağlanan yarışmada, ayrıca bilgisayar kamerasından da anında fotoğraf çekilerek paylaşma imkanı bulunuyor.
![Altunbilekler Facebook Kampanyası](https://cdn.dijitalajanslar.com/2015/01/altunbilekler-facebook-kampanyasi.jpg)
![Altunbilekler Facebook Kampanyası](https://cdn.dijitalajanslar.com/2015/01/altunbilekler-facebook-kampanyasi.jpg)
Önceki yazı:
Sonraki yazı:
Ajanslardan ücretsiz fiyat teklifleri alın.