ADHere Reklamcılık Günleri 2016

ADHere Reklamcılık Günleri 2016

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere reklam dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan ADhere Reklamcılık Günleri’nin 10.sunu düzenliyor. Reklamcılık alanında önemli isimleri bir araya getirecek olan ADhere, bu yıl 26-27 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi-Albert Long Hall’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl 10.sunu düzenleyeceği ADhere Reklamcılık Günleri’nde; iyi reklamcıyı seçmek, reklamcılık sektöründe ödül, kreatif içerik üretme, gündem hızında çalışmak, reklamın kamera arkası ve efsane reklamlara imza atmak gibi ilgi çekici konular ele alınacak.

26 Kasım Cumartesi günü Reklamcılar Derneği Başkanı Kayhan Şardan‘ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinliğe; Havas Worldwide İstanbul CEO’su Erol Batislam, Movida Ajans Başkanı ve Executive Kreatif Direktörü Oğuzhan Akay, ünlü reklam yönetmeni Özer Feyzioğlu, Thaat’s It! Kurucusu ve CSO’su Haluk Sicimoğlu, Gode İstanbul Ajans Başkanı Kaan Uskanlı, Medina Turgul DDB Executive Kreatif Direkörü Kurtcebe Turgul ve Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik gibi sektörün önemli isimlerinin yanı sıra Youtube kanallarından milyonlara ulaşan Orkun Işıtmak, İdil Tatari, Merve Özkaynak, Ayşegül Kaplan, Aslı Özdel, Jaki Baruh ve Kemal Gürel gibi ünlü Youtuberlar da konuk olacak. 27 Kasım Pazar günü oturumların ardından yapılacak workshop’larla sürecek olan etkinlikte öğrencilere ayrıca çeşitli kariyer imkanları da sunulacak.

Bu yıl Nescafe’nin sponsorluğunda  gerçekleşen ADhere Reklamcılık Günleri, üniversite öğrencilerine reklamcılık sektörünün kapılarını aralarken, workshop ve case’ler ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için adhere.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BiP Hackathon Destex Digital: İnşaat Sektöründe Dijital Fırsatlar →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.